Выполним
каждый заказ

Любая удобная
форма оплаты

Бонусы
за заказ

Сall-центр
24/7/365

Без наценок
и переплат

Пакетное
предложение

Vivienne Mort

Киев
Місце проведення: МЦКМ
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
2018-04-14 19:00:00
Vivienne Mort

от 270 до 850 Грн

0 отзывов

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Vivienne Mort поділяться «Досвідом» у всеукраїнському турі

Радісна новина для поціновувачів якісної української музики - Vivienne Mort вирушають у всеукраїнський тур на підтримку нового повноформатного альбому «Досвід». Закінчиться тур великим концертм у Києві у МЦКМ (Жовтневий палац) 14 квітня.

Україні вже не потрібно пояснювати, хто такі Vivenne Mort. Після виступу музикантів на національному відборі конкурсу «Євробачення» їхні пісні почули не лише ті,  хто слідкує за новою українською музикою, а й широка аудиторія.

Сьогодні творчість Vivienne Mort люблять та тепло сприймають не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема у Польщі, де гурт мав три концертні тури.

Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, справжня краса музики, проникливий ніжний голос та артистизм вокалістки роблять кожен концерт Vivienne Mort унікальним, а сильний емоційний зв'язок між артисткою та слухачем надовго лишається в пам'яті яскравим спогадом і важливим досвідом.

На живих концертах гурт активно співпрацює з художником по світлу Максимом Заком, який уважно вслуховується в драматургію кожного треку і посилює ефект театральності, яким славляться виступи Vivienne Mort.

«Хочеш, щоб навколо всі любили, були вільні та щасливі - дай їм приклад. Це і буде твій досвід», - коротко прокоментувала вихід нового лонгплею вокалістка Даніела Заюшкіна.

Невимушені та чарівні, чуттєві та безмежно талановиті, вразливі та вражаючі, кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій.

Їх люблять і їм довіряють.

На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре.

Київ почує гурт 14 квітня в МЦКМ (Жовтневий палац)

КОНЦЕРТЫ
Вы любите ходить на концерты? Вы в курсе каждого музыкального события? Или вы уже не помните, когда последний раз ходили на выступление любимого исполнителя, и решили наконец выделить ближайшие выходные для похода на концерт? На сайте Concierge Service вы сможете не только ознакомиться с полным и актуальным списокм концертов города Киева, но и сделать заказ билетов онлайн. Теперь вам не нужно долго стоять в очереди, переживать о пропущенных минутах начала концерта. Электронное бронирование билетов на концерты на сайте сохранит вам много времени, упростит в разы поход на мероприятие. Услуги по заказу билетов на концерт онлайн — идеальное решение для людей, которые ценят свое время!