Выполним
каждый заказ

Любая удобная
форма оплаты

Бонусы
за заказ

Сall-центр
24/7/365

Без наценок
и переплат

Пакетное
предложение

Експериментаніум

Киев
Експериментаніум
пр. Степана Бандери, 6
2018-04-30 10:00:00
Експериментаніум

от 100 до 690 Грн

0 отзывов

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Квиток дійсний для одноразового входу без фіксованої дати до кінця поточного місяця!

Про музей

«Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!

Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля і понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами! Кожен з них демонструє закон фізики, природнє явище, роботу тих чи інших технологій.
250 експонатів музею – це 250 експериментів! Адже з кожним із них можна взаємодіяти.  Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія та відділ – «Таємниці води». А нещодавно ми почали розвивати новий напрямок «Новітні технології».  Також у музеї ви знайдете багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.

Музей пропонує всім відвідувачам екскурсії та науково-популярні шоу: «Реактив шоу», «Тесла шоу», «Експерименти на кухні», «Лабораторія звуку»,  «Кристаломанія»,  «Кріо-лабораторія». Діти залюбки займаються в наукових гуртках, беруть участь у майстер-класах, квестах, іграх і конкурсах. Малеча із задоволенням відмічає в музеї свій день народження, який проходять у вигляді квесту. Школярі мають можливість відвідувати тематичні шкільні екскурсії, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. А також в музеї проводять інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи відповідно до навчальних програм.

КОНЦЕРТЫ
Вы любите ходить на концерты? Вы в курсе каждого музыкального события? Или вы уже не помните, когда последний раз ходили на выступление любимого исполнителя, и решили наконец выделить ближайшие выходные для похода на концерт? На сайте Concierge Service вы сможете не только ознакомиться с полным и актуальным списокм концертов города Киева, но и сделать заказ билетов онлайн. Теперь вам не нужно долго стоять в очереди, переживать о пропущенных минутах начала концерта. Электронное бронирование билетов на концерты на сайте сохранит вам много времени, упростит в разы поход на мероприятие. Услуги по заказу билетов на концерт онлайн — идеальное решение для людей, которые ценят свое время!